Moda

Ślub na miarę roku 2021 – czyli, co jest trendy!

Organizując wesele, z pewnością zależy Wam na sytym i gustownym ugoszczeniu zaproszonych osób. Najmniejsze gesty, decydują o ich samopoczuciu na imprezie i tym, jak ją zapamiętają. Powinno być zatem nastrojowo, a wręcz zachwycająco! Weselne trendy 2021 takie właśnie są. Sprawdźcie zatem, jak modnie zorganizować ślub w 2021 roku!

Ślub w plenerze? Czemu nie!

Uroczystość ślubna zorganizowana w plenerze jest zdecydowanie gorącym trendem weselnym 2021 roku. Oczywiście, by klimat był odpowiedni, powinna odbyć się w pięknych okolicznościach przyrody — najczęściej będzie to zadbany i odpowiednio przygotowany ogród. Wesele w górach, nad morzem, czy w okolicy jezior, też z pewnością będzie zachwycające.

Dekoracje florystyczne!

Kwiaty właściwie od zawsze stanowią część weselnych dekoracji. Nic dziwnego są piękne same w sobie. Tym razem najmodniejszym wyborem będą kompozycje dość minimalistyczne, a zarazem nieco dzikie. Ten naturalny efekt ma zapewnić odpowiedni dobór kwiatów, kolorystyki i artystyczny nieład kompozycji. Modną opcją będą również ścinki zdobione kwiatami i motywy roślinne na papeterii ślubnej.

Jasne i pastelowe barwy!

Jeśli chodzi o kolorystykę, to zgodnie z modą weselną 2021, odchodzi się raczej od wyrazistych, czy czasem nawet krzykliwych barw. Dominować powinny jasne, pastelowe kolory. Nadal w modzie weselnej pozostaje niebieski, ale wybierać należy jego pastelowe odcienie. Wyjątkowo trafnym wyborem będzie również delikatna brzoskwinia.

Personalizacja wesela!

Ten trend w tegorocznej modzie weselnej, powinien przypaść do gustu parom, które mają wspólne pasje, czy też zainteresowania i zdecydowanie je pielęgnują. O tuż wspólne hobby mogą wykorzystać, jako temat przewodni wesela. Czy to, podróże, sport, czy gotowanie z pewnością można kreatywnie je wpleść w aranżacje ślubu. Poza tym motywem może zostać nawet Wasz ulubiony film. Wówczas dekoracje ślubne powinny do niego nawiązywać, dodatkowo można wykorzystać muzykę z tego filmu. Dzięki temu pokażecie swój indywidualny charakter, a Wasza uroczystość będzie miała nietuzinkowy styl.